HAKKIMIZDA

Solar Paketi; 2011 yılında Fotovoltaik (Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi) ve rüzgâr enerjisi sektöründe, kurulum ve ürün tedariği yapma amacıyla kurulmuştur. Alanında uzmanlaşmış kadrosu ile kurulduğundan bu yana birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiş ve en mükemmele ulaşma adına kendini sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir.

ABOUT US

Solarx Energy was established in 2011 for installation and product supply about photovoltaic and wind energy sector. Our company performed several Project succesfully with expert team up to now and going on renewing itself everyday for the best.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, mükemmellik arayışı içerisinde kendini her zaman yenileyen profesyonel kadromuz ile dünya çapındaki müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmak

OUR MISSION

Our mission is to provide safe and high quality services to our customers around the World with our Professional team renew themselves for looking for the best.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, yenilenebilir enerji kaynaklarından etkin bir şekilde faydalanılması adına, şebeke bağlı ve şebeke bağımsız güneş ve rüzgâr santrallerinin kurulum, ürün tedarik ve üretim faaliyetlerinde bulunularak güvenilir bir dünya şirketi olmak.

OUR VISION

Our vision is to be a reliable world company, operating about installation of on grid and off grid solar and wind systems, product supply and production on behalf of the utilization from renewable energy more widely.